WYPADEK Z OBCOKRAJOWCEM W POLSCE

Wypadek samochodowy z cudzoziemcem na terenie Polski

Wypadek_z_obcokrajowcem_na_terenie_polski

Wypadek drogowy z obcokrajowcem w Polsce daje osobie poszkodowanej nie z własnej winy możliwość dochodzenia należnego jej odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia. Do poszkodowanego Polaka należy jednak decyzja, w jaki sposób dokona on likwidacji szkody. Najdogodniejszą i najpopularniejszą z możliwości likwidacji szkody jest przeprowadzenie procedury likwidacyjnej na terenie Polski, za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń w Polsce.

Jeśli zatem przydarzył się Państwu niezawiniony wypadek samochodowy z obcokrajowcem w Polsce (którego sprawcą był pojazd np. na francuskich, holenderskich czy niemieckich tablicach rejestracyjnych) to, w celu zasięgnięcia informacji o możliwości wyceny powstałej szkody i wykonania opinii technicznej przez partnerskiego rzeczoznawcę samochodowego Stowarzyszenia MOTOEXPERT, należy możliwie jak najszybciej skontaktować się z centralą organizacji pod numerem tel: +48 32 746 07 77.

Rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia MOTOEXPERT na terenie Polski są w stanie wykonać na Państwa zlecenie w pełni niezależną i pełnoprawną opinię techniczną oraz dokonać wyceny wartości szkody powstałej w wyniku wypadku z obcokrajowcem na terenie Polski. Dodatkowo dzięki współpracy z biurami likwidacji szkód oraz adwokatami i radcami prawnymi  działającymi w Polsce, Stowarzyszenie MOTOEXPERT jest w stanie polecić wybranego prawnika, co umożliwi Państwu, jako osobom poszkodowanym, skorzystanie z pomocy prawnej i przeprowadzenie procedury likwidacyjnej z udziałem fachowca.

Z kolei niezależna opinia techniczna wykonana przez partnerskiego rzeczoznawcę samochodowego Stowarzyszenia MOTOEXPERT, po wypadku z obcokrajowcem w Polsce,  da osobie poszkodowanej szansę na otrzymanie lukratywnego odszkodowania wypłaconego przez towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia.

Jeśli likwidacja szkody przebiega w Polsce, tj. szkoda jest likwidowana za pośrednictwem reprezentanta ds. roszczeń, osoba poszkodowana w niezawinionym wypadku samochodowym z obcokrajowcem na terenie Polski może otrzymać wypłatę odszkodowania na terenie kraju. Odszkodowanie to wypłacone zostaje wówczas za pośrednictwem reprezentanta, na podstawie upoważanienia i decyzji wydanej przez zagraniczne towarzystwo ubezpieczeniowe.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń! +48 (032) 746 0777 lub +48 601 495 495