TRANSPORT POJAZDÓW Z ZAGRANICY DO POLSKI

 Transport_auta_powypadkowego_do_Polski

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT kilka tygodni temu nawiązało współpracę z firmą zajmującą się transportem pojazdów powypadkowych z zagranicy do Polski. W związku z tym faktem Stowarzyszenie MOTOEXPERT ma możliwość zaoferowania osobom poszkodowanym w niezawinionych zdarzeniach drogowych (wypadki, kolizje) pomocy w zakresie przetransportowania uszkodzonego pojazdu z zagranicy do Polski.  Transport pojazdów do Polski obejmują zachodnie kraje Unii Europejskiej oraz Szwajcarię.

Aby skorzystać z oferty partnerskiej firmy Stowarzyszenia MOTOEXPERT oferującej transport pojazdów powypadkowych z zagranicy do Polski należy skontaktować się z biurem organizacji w celu zgłoszenia interesującego Państwa transportu. Konsultanci Stowarzyszenia po określeniu rodzaju transportu będą w stanie ustalić warunki oferty. Dzięki współpracy z firmą transportową możliwe jest uzyskanie przez osoby poszkodowane za pośrednictwem Stowarzyszenia MOTOEXPERT korzystnych ofert cenowych na transport pojazdu z zagranicy do Polski. Oferty cenowe są indywudualnie dostosowywane do Klientów.

Transport pojazdu powypadkowego z zagranicy do Polski na zasadach przyjętych przez firmę transportową i Stowarzyszenie MOTOEXPERT może odbyć się wówczas, gdy w pojeździe nie odnotowano tzw. szkody całkowitej. Tylko w takich przypadkach istnieje duże prawdopodobieństwo, iż transport pokolizyjnego lub powypadkowego pojazdu do Polski będzie uznany za uzasadniony. Często bowiem za uzasadniony transport auta z zagranicy do Polski uznaje się transport pojazdów, które prawodopodobnie zostaną naprawione w Polsce, w których nie doszło do ekonomicznej szkody całkowitej.

Jeśli są Państwo zainteresowani możliwością skorzystania z transportu pojazdu z zagranicy do Polski (w tym również pojazdów nieuszkodzonych) oraz rozwiązań i pomocy oferowanej przez Stowarzyszenie MOTOEXPERT zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem pod numerem : +48 32 746 07 77 w Polsce  lub +49 911 9646 455  w Niemczech.  Zgłaszając się do Stowarzyszenia z zapytaniem o możliwość transportu auta do Polski należy wskazać skąd i dokąd transport miałby zostać wykonany oraz jakiego pojazdu dotyczy. Firma współpracująca ze Stowarzyszeniem ma bowiem możliwość zholować z zagranicy zarówno auta osobowe, jak i busy, auta terenowe i dostawcze. Zapraszamy!

Transport pojazdów powypadkowych z zagranicy do Polski