ANWALTSCHAFT

 WSPÓŁPRACA PRAWNIKÓW ZE STOWARZYSZENIEM MOTOEXPERT

Scales. 3d

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Samochodowych MOTOEXPERT z siedzibą w Kielcach, specjalizując się w opiniowaniu szkód komunikacyjnych powstałych na terenie Polski oraz za granicą (m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii), prowadzi szeroko zakrojoną współpracę z gronem kancelarii, adwokatów i radców prawnych zajmujących się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.

Z uwagi na wspomnianą powyżej współpracę istnieje zatem możliwość skorzystania z profesjonalnej i fachowej pomocy prawnej, świadczonej przez partnerów Stowarzyszenia MOTOEXPERT, na rzecz Klientów organizacji poszkodowanych w niezawinionych szkodach komunikacyjnych w kraju i za granicą.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe partnerskich adwokatów i radców prawnych, którzy zajmują się reprezentacją interesów Klientów Stowarzyszenia, pozwala na dochodzenie m.in. odszkodowań komunikacyjnych za szkody materialne lub osobowe zarówno na terenie Polski, jak i na terenie kraju miejsca zdarzenia.

Aby uzyskać informację lub kontakt do prawnika z listy partnerskich adwokatów i radców prawnych Stowarzyszenia MOTOEXPERT, zapraszamy do kontaktu z biurem ogranizacji pod numerem telefonu: (032) 746 07 77 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: poczta@rzeczoznawca-samochodowy24.pl

Współpracujemy z Adwokatami w różnych krajach Europejskich, skontaktuj się z nami – Pomożemy!